Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Bentley |
| Motor | 6.75 i V8 Biturbo (457 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Arnage T |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5400 mm |
| Bredde | 1932 mm |
| Høyde | 1515 mm |
| Akselavstand | 3116 |
| Vekt | 1515 kg |
| Maks bredde | 2970 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 6750 |
| Motor kw | 335 kw |
| Motor hk | 449 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 335 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 104,1 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 100 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/50 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 270 km/h |
| Akselerasjon | 5.8 s |
| Drivstoffby | 30.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 14.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 20.6 l/100km |
2 år siden