Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | BMW |
| Motor | 25d 2.0d AT (218 HP) 4WD |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | X5 (F15) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4886 mm |
| Bredde | 1938 mm |
| Høyde | 1762 mm |
| Akselavstand | 2933 |
| Vekt | 1762 kg |
| Maks bredde | 2750 kg |
| Bootkapasitet | 1870 l |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 160 kw |
| Motor hk | 214 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 160 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 8 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 85 liters |
| Eco standart | EURO VI |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/55 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 220 km/h |
| Akselerasjon | 8.2 s |
| Drivstoffby | 6.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.9 l/100km |
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
2 år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
11 måneder siden
10 måneder siden
5 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
29 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
27 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
25 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
24 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
23 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
21 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
20 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
17 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
14 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
11 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
10 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
9 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
8 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
7 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
6 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
5 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
4 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
3 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
2 dager siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden
dag siden