Generell informasjon
| År | 2008 - 2010 |
| Merke | BMW |
| Motor | 30d 3.0d AT (235 HP) 4WD |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | X5 II (E70) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4854 mm |
| Bredde | 1933 mm |
| Høyde | 1739 mm |
| Akselavstand | 2933 |
| Vekt | 1739 kg |
| Maks bredde | 2755 kg |
| Bootkapasitet | 1750 l |
Motoroverføring
| Motor | 2993 |
| Motor kw | 172 kw |
| Motor hk | 230 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 172 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 85 liters |
| Eco standart | EURO IV |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/55 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 216 km/h |
| Akselerasjon | 8.1 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | 7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
9 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
8 måneder siden
6 måneder siden
6 måneder siden
6 måneder siden
6 måneder siden
6 måneder siden
6 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
24 dager siden