Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Brilliance |
| Motor | 1.8 (136HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | M2(JunJie) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4648 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2790 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 1870 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1834 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 74 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 11.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.7 l/100km |