Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Brilliance |
| Motor | 2.0 (130HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | M2(JunJie) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4648 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 95 kw |
| Motor hk | 127 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 95 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 74 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |