Generell informasjon
| År | 2004 - 2006 |
| Merke | Buick |
| Motor | 4.2 i 24V AWD (279 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Rainer (GMT 360) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4871 mm |
| Bredde | 1894 mm |
| Høyde | 1894 mm |
| Akselavstand | 2869 |
| Vekt | 1894 kg |
| Maks bredde | 2812 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4157 |
| Motor kw | 205 kw |
| Motor hk | 275 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 205 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 93 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 83 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 255/60 R17 |
| hjul | 6J x 17 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 15.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 11.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |