Generell informasjon
| År | 20052007 - |
| Merke | Cadillac |
| Motor | 6.0 MT (405 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | CTS-V I |
| dører | 4 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4864 mm |
| Bredde | 1795 mm |
| Høyde | 1455 mm |
| Akselavstand | 2880 |
| Vekt | 1455 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | 420 l |
Motoroverføring
| Motor | 5967 |
| Motor kw | 297 kw |
| Motor hk | 398 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 297 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 66 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/45/R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 262 km/h |
| Akselerasjon | 4.6 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |