Generell informasjon
| År | 20092013 - |
| Merke | Cadillac |
| Motor | 6.2 AT (564 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | CTS-V II Coupe |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4789 mm |
| Bredde | 1883 mm |
| Høyde | 1422 mm |
| Akselavstand | 2880 |
| Vekt | 1422 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | 298 l |
Motoroverføring
| Motor | 6162 |
| Motor kw | 414 kw |
| Motor hk | 555 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 414 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 68 liters |
| Eco standart | Euro 5 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | 19x9j/19x9,5j |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 282 km/h |
| Akselerasjon | 4 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |