Generell informasjon
| År | 20092013 - |
| Merke | Cadillac |
| Motor | 6.2 MT (564 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | CTS-V II Sedan |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4858 mm |
| Bredde | 1842 mm |
| Høyde | 1455 mm |
| Akselavstand | 2880 |
| Vekt | 1455 kg |
| Maks bredde | 2500 kg |
| Bootkapasitet | 385 l |
Motoroverføring
| Motor | 6162 |
| Motor kw | 414 kw |
| Motor hk | 555 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 414 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 68 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 285/35/R19, 255/40/R19 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 3.9 s |
| Drivstoffby | 19 l/100km |
| Drivstoffvei | 14 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |