Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Chery |
| Motor | 1.8i (136HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | M11 Sedan |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4352 mm |
| Bredde | 1794 mm |
| Høyde | 1464 mm |
| Akselavstand | 2550 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1791 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 57 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 14.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | 9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |