Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 5.7i V8 (363Hp) 4WD |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 300C II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5044 mm |
| Bredde | 1882 mm |
| Høyde | 1483 mm |
| Akselavstand | 3048 |
| Vekt | 1483 kg |
| Maks bredde | 2020 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5654 |
| Motor kw | 266 kw |
| Motor hk | 356 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 266 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/45 R20 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | 5.4 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |