Generell informasjon
| År | 1989 - 1995 |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 3.0 i V6 (136 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | LE Baron Cabrio |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4696 mm |
| Bredde | 1758 mm |
| Høyde | 1372 mm |
| Akselavstand | 2554 |
| Vekt | 1372 kg |
| Maks bredde | 1855 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2972 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 91,1 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 53 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 182 km/h |
| Akselerasjon | 11.2 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.8 l/100km |