Generell informasjon
| År | 1991 - 1993 |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 3.3 V6 (150 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | NEW Yorker X Salon |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4920 mm |
| Bredde | 1750 mm |
| Høyde | 1400 mm |
| Akselavstand | 2655 |
| Vekt | 1400 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3301 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 93 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 61 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/75 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 16 l/100km |
| Drivstoffvei | 10 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |