Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 2.7i V6 (188 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Sebring Convertible III |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4850 mm |
| Bredde | 1843 mm |
| Høyde | 1497 mm |
| Akselavstand | 2765 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2736 |
| Motor kw | 138 kw |
| Motor hk | 185 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 138 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 64 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |