Generell informasjon
| År | 2000 - 2007 |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 3.0 V6 24V (203 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Sebring Coupe II |
| dører | 2 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4830 mm |
| Bredde | 1785 mm |
| Høyde | 1365 mm |
| Akselavstand | 2635 |
| Vekt | 1365 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2972 |
| Motor kw | 149 kw |
| Motor hk | 200 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 149 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 91,1 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 10 s |
| Drivstoffby | 11.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |