Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 2.2 CRD (150 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Sebring II |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4850 mm |
| Bredde | 1843 mm |
| Høyde | 1497 mm |
| Akselavstand | 2767 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2148 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 88 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 64 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |