Generell informasjon
| År | 2002 - 2006 |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 8.3 i V10 20V SRT-10 (506 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Viper RT II |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4459 mm |
| Bredde | 2154 mm |
| Høyde | 1210 mm |
| Akselavstand | 2510 |
| Vekt | 1210 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 8270 |
| Motor kw | 371 kw |
| Motor hk | 497 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 371 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 10 |
| Sylinder diameter | 101,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 275/35-345/30 R19 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 305 km/h |
| Akselerasjon | 4 s |
| Drivstoffby | 30.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 12.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 19.4 l/100km |
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden
22 dager siden