Generell informasjon
| År | 1995 - 2000 |
| Merke | Chrysler |
| Motor | 3.8 i AWD (178 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Voyager II (GS) |
| dører | 4 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4733 mm |
| Bredde | 1950 mm |
| Høyde | 1740 mm |
| Akselavstand | 2878 |
| Vekt | 1740 kg |
| Maks bredde | 2560 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3778 |
| Motor kw | 131 kw |
| Motor hk | 176 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 131 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 96 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 76 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 12.6 s |
| Drivstoffby | 18.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 10.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |