Generell informasjon
| År | 1994 - - |
| Merke | Daewoo |
| Motor | 3.2 i V6 24V LX (220 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Arcadia (CE) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4950 mm |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 1405 mm |
| Akselavstand | 2910 |
| Vekt | 1405 kg |
| Maks bredde | 1830 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3206 |
| Motor kw | 161 kw |
| Motor hk | 216 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 161 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 90 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 68 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 V |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 205 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |