Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Daewoo |
| Motor | 0.8 (38 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Damas II |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3230 mm |
| Bredde | 1400 mm |
| Høyde | 1920 mm |
| Akselavstand | 1840 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 796 |
| Motor kw | 28 kw |
| Motor hk | 38 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 28 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 3 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 37 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | 24.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |