Generell informasjon
| År | 2002 - 2008 |
| Merke | Daewoo |
| Motor | 2.0 i 16V CDX (126 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Leganza (KLAV) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4671 mm |
| Bredde | 1779 mm |
| Høyde | 1437 mm |
| Akselavstand | 2670 |
| Vekt | 1437 kg |
| Maks bredde | 1830 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hk | 123 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 92 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 187 km/h |
| Akselerasjon | 10.2 s |
| Drivstoffby | 13 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |