Generell informasjon
| År | 2003 - - |
| Merke | Daewoo |
| Motor | 1.0 i (64 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Matiz II |
| dører | 5 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3495 mm |
| Bredde | 1495 mm |
| Høyde | 1485 mm |
| Akselavstand | 2340 |
| Vekt | 1485 kg |
| Maks bredde | 1230 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 995 |
| Motor kw | 47 kw |
| Motor hk | 63 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 47 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 68,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 38 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/65 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 152 km/h |
| Akselerasjon | 15.3 s |
| Drivstoffby | 8.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.4 l/100km |