Generell informasjon
| År | 1991 - 2002 |
| Merke | Daewoo |
| Motor | 0.8 (48 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Tico (KLY3) |
| dører | 5 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3340 mm |
| Bredde | 1400 mm |
| Høyde | 1395 mm |
| Akselavstand | 2335 |
| Vekt | 1395 kg |
| Maks bredde | 915 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 796 |
| Motor kw | 30 kw |
| Motor hk | 40 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 30 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 3 |
| Sylinder diameter | 68,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 30 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 135R12 |
| hjul | 4.5 J |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 143 km/h |
| Akselerasjon | 17 s |
| Drivstoffby | 6.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |