Generell informasjon
| År | 1994 - 2000 |
| Merke | Daihatsu |
| Motor | 1.5 i 16V SX (90 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Charade IV (G200) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4085 mm |
| Bredde | 1620 mm |
| Høyde | 1390 mm |
| Akselavstand | 2395 |
| Vekt | 1390 kg |
| Maks bredde | 1410 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1499 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hk | 88 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 66 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 10.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7 l/100km |