Generell informasjon
| År | 1998 - 2000 |
| Merke | Daihatsu |
| Motor | 1.6 i 16V (105 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Charade IV (G200) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4085 mm |
| Bredde | 1620 mm |
| Høyde | 1390 mm |
| Akselavstand | 2395 |
| Vekt | 1390 kg |
| Maks bredde | 1350 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1590 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 145 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 9.6 s |
| Drivstoffby | 8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |