Generell informasjon
| År | 1996 - 1998 |
| Merke | Daihatsu |
| Motor | 0.8 (42 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Cuore V (L5) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3310 mm |
| Bredde | 1395 mm |
| Høyde | 1430 mm |
| Akselavstand | 2300 |
| Vekt | 1430 kg |
| Maks bredde | 1040 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 847 |
| Motor kw | 31 kw |
| Motor hk | 42 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 31 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 3 |
| Sylinder diameter | 66,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 32 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 145/65 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 135 km/h |
| Akselerasjon | 17.6 s |
| Drivstoffby | 6.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |