Generell informasjon
| År | 2003 - - |
| Merke | Daihatsu |
| Motor | 1.0 i (58.5 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Cuore VII (L2) |
| dører | 3 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3410 mm |
| Bredde | 1475 mm |
| Høyde | 1500 mm |
| Akselavstand | 2375 |
| Vekt | 1500 kg |
| Maks bredde | 1200 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 989 |
| Motor kw | 43 kw |
| Motor hk | 58 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 43 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 3 |
| Sylinder diameter | 72,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 36 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/65R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | 12.2 s |
| Drivstoffby | 6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |