Generell informasjon
| År | 1991 - 1998 |
| Merke | Eagle |
| Motor | 2.4 i (118 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Summit Wagon |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4280 mm |
| Bredde | 1695 mm |
| Høyde | 1578 mm |
| Akselavstand | 2520 |
| Vekt | 1578 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2351 |
| Motor kw | 87 kw |
| Motor hk | 117 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 87 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/70 R14 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.9 l/100km |