Generell informasjon
| År | 1997 - 2001 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.9 TDI (110 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | A6 (4B,C5) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4796 mm |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 1452 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1452 kg |
| Maks bredde | 1995 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1896 |
| Motor kw | 81 kw |
| Motor hk | 109 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 81 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15V |
| hjul | 6J |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 194 km/h |
| Akselerasjon | 12.6 s |
| Drivstoffby | 7.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |