Generell informasjon
| År | 2001 - 2004 |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.4 (170 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | A6 (4B,C5) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4796 mm |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 1453 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1453 kg |
| Maks bredde | 2030 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2393 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 5 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 7J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 224 km/h |
| Akselerasjon | 9.3 s |
| Drivstoffby | 14 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.9 l/100km |