Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.0 TFSI (170 HP) multitronic |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | A6 (4F,C6) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4927 mm |
| Bredde | 1855 mm |
| Høyde | 1459 mm |
| Akselavstand | 2843 |
| Vekt | 1459 kg |
| Maks bredde | 2130 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 224 km/h |
| Akselerasjon | 8.5 s |
| Drivstoffby | 10.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.7 l/100km |