Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.0 TFSI (180Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | A6 (4G,C7) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4915 mm |
| Bredde | 1874 mm |
| Høyde | 1455 mm |
| Akselavstand | 2912 |
| Vekt | 1455 kg |
| Maks bredde | 2120 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hk | 177 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 132 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/60 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 232 km/h |
| Akselerasjon | 8.1 s |
| Drivstoffby | 8.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.5 l/100km |