Generell informasjon
| År | 1995 - 1997 |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.5 TDI quattro (140 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | A6 Avant (4A,C4) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4797 mm |
| Bredde | 1783 mm |
| Høyde | 1440 mm |
| Akselavstand | 2692 |
| Vekt | 1440 kg |
| Maks bredde | 2160 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2461 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 5 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 80 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R 15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 201 km/h |
| Akselerasjon | 10.2 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.8 l/100km |