Generell informasjon
| År | 2015 - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.0 AT (249 HP) 4WD |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | A6 IV (C7) Facelift |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4933 mm |
| Bredde | 1874 mm |
| Høyde | 1455 mm |
| Akselavstand | 2912 |
| Vekt | 1455 kg |
| Maks bredde | 2270 kg |
| Bootkapasitet | 530 l |
Motoroverføring
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 183 kw |
| Motor hk | 245 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 183 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 7 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 65 liters |
| Eco standart | Euro 6 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/55/R17 |
| hjul | 8.0Jx17 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 250 km/h |
| Akselerasjon | 6.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |