Generell informasjon
| År | 1998 - 2005 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.9 SDI (68Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Bora (1J2) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4376 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2513 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 1820 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1896 |
| Motor kw | 50 kw |
| Motor hk | 67 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 50 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | 6J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |