Generell informasjon
| År | 1999 - 2000 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.6 (100 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Bora Variant (1J6) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4409 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1473 mm |
| Akselavstand | 2515 |
| Vekt | 1473 kg |
| Maks bredde | 1740 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1595 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | 6J |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 188 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | 10.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.6 l/100km |