Generell informasjon
| År | 2000 - 2005 |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.0i (115Hp) 4motion |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Bora Variant (1J6) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4409 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1473 mm |
| Akselavstand | 2515 |
| Vekt | 1473 kg |
| Maks bredde | 1800 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hk | 113 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 84 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | 6J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |