Generell informasjon
| År | 1999 - 2005 |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.8 V6 4motion (204 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Bora Variant (1J6) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4409 mm |
| Bredde | 1735 mm |
| Høyde | 1473 mm |
| Akselavstand | 2515 |
| Vekt | 1473 kg |
| Maks bredde | 1995 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2792 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hk | 201 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 150 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 235 km/h |
| Akselerasjon | 7.6 s |
| Drivstoffby | 15 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |