Generell informasjon
| År | 1991 - 2001 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.6 (70 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta (19E) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4385 mm |
| Bredde | 1674 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2471 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1470 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1595 |
| Motor kw | 51 kw |
| Motor hk | 68 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 51 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 S |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | 14 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.7 l/100km |