Generell informasjon
| År | 1982 - 1984 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.3L (58Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta I |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4270 mm |
| Bredde | 1600 mm |
| Høyde | 1300 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1289 |
| Motor kw | 43 kw |
| Motor hk | 58 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 43 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 75,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |