Generell informasjon
| År | 1978 - 1980 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.5D (50Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta I |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4270 mm |
| Bredde | 1600 mm |
| Høyde | 1300 mm |
| Akselavstand | 2400 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1500 |
| Motor kw | 37 kw |
| Motor hk | 50 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 37 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |