Generell informasjon
| År | 1986 - 1991 |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.6i (72Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4385 mm |
| Bredde | 1675 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2475 |
| Vekt | 1415 kg |
| Maks bredde | 1400 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1595 |
| Motor kw | 53 kw |
| Motor hk | 71 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 53 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/70 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |