Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.4 TSI (122 HP) 7-Gang-DSG |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4554 mm |
| Bredde | 1781 mm |
| Høyde | 1459 mm |
| Akselavstand | 2578 |
| Vekt | 1459 kg |
| Maks bredde | 1870 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1390 |
| Motor kw | 89 kw |
| Motor hk | 119 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 89 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 76 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 7 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5 X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 199 km/h |
| Akselerasjon | 9.8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | 5.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.3 l/100km |