Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.0 TFSI (200 HP) |
| Kroppstype | - |
| Modell | Jetta V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4554 mm |
| Bredde | 1781 mm |
| Høyde | 1459 mm |
| Akselavstand | 2578 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hk | 197 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 147 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5 X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |