Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.5i (150 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4554 mm |
| Bredde | 1781 mm |
| Høyde | 1459 mm |
| Akselavstand | 2578 |
| Vekt | 1459 kg |
| Maks bredde | 1910 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2480 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 5 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5 X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 211 km/h |
| Akselerasjon | 9.2 s |
| Drivstoffby | 11.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.2 l/100km |