Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 1.9 TDI (105HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta VI |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4554 mm |
| Bredde | 1781 mm |
| Høyde | 1459 mm |
| Akselavstand | 2578 |
| Vekt | 1459 kg |
| Maks bredde | 1940 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1896 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R 16 |
| hjul | 6 1/2 J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 189 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | 6.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.2 l/100km |