Generell informasjon
| År | 2010 - - |
| Merke | FAW |
| Motor | 2.5 FSI (170Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Jetta VI |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4644 mm |
| Bredde | 1778 mm |
| Høyde | 1482 mm |
| Akselavstand | 2651 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2480 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 10.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |