Generell informasjon
| År | 1993 - 1995 |
| Merke | Ferrari |
| Motor | 3.4 32V (320HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | 348 Spider |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4230 mm |
| Bredde | 1890 mm |
| Høyde | 1170 mm |
| Akselavstand | 2450 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3405 |
| Motor kw | 235 kw |
| Motor hk | 315 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 235 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 282 km/h |
| Akselerasjon | 5.3 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |