Generell informasjon
| År | 2003 - 2004 |
| Merke | Ferrari |
| Motor | 360 Challenge Stradale (425 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | 360 Modena |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4470 mm |
| Bredde | 1922 mm |
| Høyde | 1199 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1199 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3586 |
| Motor kw | 312 kw |
| Motor hk | 418 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 312 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | 5 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 95 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/35 R19 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 300 km/h |
| Akselerasjon | 4.1 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |