Generell informasjon
| År | 1991 - 1993 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 500 E (326Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 500 (W124) |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4750 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1431 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1431 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4973 |
| Motor kw | 239 kw |
| Motor hk | 320 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 239 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 260 km/h |
| Akselerasjon | 5.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |